Gudrais Pūķis

no 2024.gada 4.jūlija līdz 2024.gada 12.jūlijam

Kempings “Abragciems”, Engures pagasts, Engures novads, LV-3113 

Dažāda meistarības līmeņa un vecuma (7-20 gadi) sportisti, Latvijas Tekvon-do federācijas klubu biedri, kuri nodarbojas ar tekvon-do Rīgas pilsētā, kā arī to sporta klubu biedri, kuri ietilpst Latvijas Tekvon-do federācijā un ir no citām Latvijas pilsētām.

Valsts izglītības satura centrs

Vjačeslavs Semenkovs (Apliecības numurs 116-00289; Trenera sertifikāts Nr.: 553)

  • Georgijs Kalugins (Trenera sertifikāts Nr.: 2282; 1876)
  • Šarmena Lukaševiča (Trenera sertifikāts Nr.: 2605)
  • Aleksandrs Trundajevs (1 Dans) (trenera asistents; LTF Instruktora licenze: 62-010)

Katru dienu jauni piedzīvojumi! Vasaras brīvdienas sporta nometnē „GUDRAIS PŪĶIS” – tā ir pilnvērtīga aktīva atpūta pēc piesātinātas, sportiski atveseļojošās un attīstošās, programmas bērniem un jauniešiem. 

­Vasaras sporta nometne bērniem un jauniešiem „GUDRAIS PŪĶIS” – tā ir labi pārdomāta sportiski atveseļojošā programma bērniem un jauniešiem kopā ar profesionālu instruktoru komandu. „GUDRAIS PŪĶIS” nometnes – tā ir lieliska iespēja brīvdienās bērniem atpūsties pie Baltijas jūras, uzzināt daudz interesantas un noderīgas lietas, atpūsties no skolas gaitām, kā arī pamācīties citas valodas.

10 dienu laikā bērni aizmirst par datoriem, videospēlēm un dodas uz aizraujošo, reālās komunikācijas pasauli, pavadot lielu daļu laika pie dabas, kā arī nodarbojoties ar dažādām fiziskām aktivitātēm, iekļaujoties aizraujošu piedzīvojumu un spēļu pasaulē. Vasaras nometne palīdz bērniem gūt jaunas zināšanas un formēt dzīvē nepieciešamās prasmes, un principus.

Pateicoties nometnes „GUDRAIS PŪĶIS” sportiskajam novirzienam, bērni, piedaloties tajā, nodarbojas ar dažādiem sporta veidiem – tekvon-do, kikbokss, futbols, peldēšana, skriešana, šautriņu mešana, bumbas mešana, tāllēkšana un augstlēkšana. Sporta nometnē „GUDRAIS PŪĶIS” tiek rīkoti turnīri un sacensības dažādās sportiskās disciplīnās, kā arī spartakiāde. Vadoties pēc sacīkšu rezultātiem, uzvarētāji tiek pie noderīgām un vērtīgām dāvanām – pārsteigumiem. Un protams, tradicionāli visiem bērniem, nometnes beigās tiek pasniegti piemiņas diplomi.

Sporta un atpūtas nometnes organizators

  • Organizators – Biedrība Latvijas Tekvon-do federācija.
  • Nometnes vadītājs – Meistars Vjačeslavs Semenkovs (8. Dans).
  • Treneri – Georgijs Kalugins (4. Dans), Šarmena Lukaševiča (2. Dans), Aleksandrs Trundajevs (1. Dans).

Galvenie sporta un atpūtas nometnes mērķi

  • Komandas gara un patriotiskās sajūtas formēšana un attīstīšana ar reālās saskarsmes palīdzību sporta kolektīvā;
  • atpūta un organisma atslodze pēc saspringta mācību-treniņu gada;
  • jaunatnes fiziskā un intelektuālā audzināšana izmantojot tekvon-do un kikboksa nodarbības;
  • sportistu sagatavošana mācību gada sākumam, kā arī dalībai sacensībās rudens sezonas sākumā.

Nometnes mērķa grupas raksturojums

Dažāda meistarības līmeņa un vecuma (7-20 gadi) sportisti, Latvijas Tekvon-do federācijas klubu biedri, kuri nodarbojas ar tekvon-do Rīgas pilsētā, kā arī to sporta klubu biedri, kuri ietilpst Latvijas Tekvon-do federācijā un ir no citām Latvijas pilsētām.

Izmitināšana

Bērni tiek izmitināti 1  istabu numuros pa 2, 3 vai 4 cilvēkiem istabiņā. Karstais un aukstais ūdens tiek nodrošināts visu diennakti, sanitārais mezgls mājā. Mitrā uzkopšana katru dienu, gultas veļas maiņa – 1 reizi 7 dienās. Nometnes telpas un naktstmītnes atbilst Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta prasībām un Veselības inspekcijas prasībām.

Ēdināšana

Ēdienreizes pēc sabalansētas ēdienkartes 3- reizes dienā (brokastis, pusdienas, vakariņas). Nometnē ēdināšanu nodrošina ēdināšanas pakalpojuma sniedzējs, kas reģistrēts Pārtikas un veterinārajā dienestā.

Drošība

Visa NOMETNES darbība nometnē izriet no visiem ar bērniem saistītajiem drošības apsvērumiem un saskaņā ar MK noteikumiem nr. 981 “Bērnu nometņu organizēšanas un darbības kārtība.”